در عصر انفجار اطلاعات زندگی می کنیم. برای هر سوالی بی شمار پاسخ ارائه می شود. اینترنت محل مراجعه عام شهروندان است. از خرید پیتزای مهمانی دورهمی تا خرید یخچال ساید بای ساید و از رزرو بلیط تئاتر تا تهیه تور مسافرتی، همه و همه در ابزار های دیجیتال به راحتی و سرعت انجام می شود.

ما برای تسریع در فرایند ایجاد و مدیریت کسب و کارهای آنلاین در خدمت هم وطنان هستیم.

مشاوره انتخاب نام تا افتتاح سایت و سپس با ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی در خدمت شما هستیم.

افراد این تیم با مجموع تجربه بیش از ۵۰ سال در پروژه های کارآفرینی و تاسیس و اداره استارت آپ های متعدد، همت و فرصت خود را در اختیار این موضوع قرارداده و با تامین، تدوین و عرضه محتوای لازم از قبیل کتاب و سایر محتواهای دیجیتال، به دنبال تامین نیازهای مخاطب تغییر خواه جامعه می باشد.

مسئولیت اداره این سایت با پرویز زاهد می باشد. ایشان با تجربه طولانی از تهیه و تولید برنامه های تلویزیونی مثل بچه های مدرسه همت، صدف و مروارید و چندین برنامه کیفی برای شبکه های صدا وسیما در دهه هفتاد، که بارها در بیست سال گذشته از شبکه های مختلف سازمان صدا وسیما پخش شده است، همچنین عضویت در تیم مدیریت سایتهای نینی سایت، شاپفا و نینی پیج، در تلاش برای عرضه خدمتی در شان کاربران گرانقدر  می باشند.

بی شک نظرات ارزشمند شما راهگشای ماست و نقد عملکرد ما بهترین جایزه ای است که از شما دریافت خواهیم کرد. ما را با صراحت نقد کنید و عیب ها و کاستی های مان را به ما بگوئید، سپاسگزاریم.