در عصر انفجار اطلاعات زندگی می کنیم. برای هر سوالی بی شمار پاسخ ارائه می شود. اینترنت محل مراجعه عام شهروندان است. از خرید پیتزای مهمانی دورهمی تا خرید یخچال ساید بای ساید و از رزرو بلیط تئاتر تا تهیه تور مسافرتی، همه و همه در ابزار های دیجیتال به راحتی و سرعت انجام می شود.

در مقابل نقاط مثبت این جریان بزرگ گردش اطلاعات، چگونه باید محتوای درست از نادرست تشخیص داده شود؟ مخاطب چقدر فرصت یا آگاهی دارد تا صحت و سقم یک نوشته و ادعا را بررسی کند؟
حوزه های موفقیت و تغییر برای زندگی بهتر از جمله موضوعاتی است که ذهن انسان امروز را به خود مشغول کرده است و به یک نیاز شهروندان قرن ۲۱ تبدیل شده است. تعداد زیادی شخص و تیم برای برآو.رده کردن این نیاز و ارائه راهکار های موفقیت فردی و راهنمائی به سمت تعالی به فعالیت می پردازند. در همین راستا و جهت تبیین محتوای مفید و نیز جمع آوری و ارائه راهکاری علمی و امتحان پس داده به کاربران، تیمی از افراد با تجربه، مرکز مطالعه و تلاش هوشمند را برای این منظور تاسیس نمودیم.

در این سایت کتاب کاغذی و کتاب الکترونیک و سایر محتواهای مورد نیاز مخاطبین طبق قوانین و مقررات کشوری عرضه می شود. کلیه کتابهای ارائه شده دارای مجوز نشر بوده و کد شابک در توضیح محصول درج شده است.

افراد این تیم با مجموع تجربه بیش از ۵۰ سال در پروژه های کارآفرینی و تاسیس و اداره استارت آپ های متعدد، همت و فرصت خود را در اختیار این موضوع قرارداده و با تامین، تدوین و عرضه محتوای لازم از قبیل کتاب و سایر محتواهای دیجیتال، به دنبال تامین نیازهای مخاطب تغییر خواه جامعه می باشد.

مسئولیت اداره این سایت با پرویز زاهد می باشد. ایشان با تجربه طولانی از تهیه و تولید برنامه های تلویزیونی مثل بچه های مدرسه همت، صدف و مروارید و چندین برنامه کیفی برای شبکه های صدا وسیما در دهه هفتاد، که بارها در بیست سال گذشته از شبکه های مختلف سازمان صدا وسیما پخش شده است، همچنین عضویت در تیم مدیریت سایتهای نینی سایت، شاپفا و نینی پیج، در تلاش برای عرضه خدمتی در شان کاربران گرانقدر  می باشند.

بی شک نظرات ارزشمند شما راهگشای ماست و نقد عملکرد ما بهترین جایزه ای است که از شما دریافت خواهیم کرد. ما را با صراحت نقد کنید و عیب ها و کاستی های مان را به ما بگوئید، سپاسگزاریم.