تغییر رنگ چشم با سابلیمینال

اگر میخواهی رنگ چشم دلخواه خودتو داشته باشی ، این مطلب رو از دست نده.

قطعا هر شخصی تاحدودی با قدرت بی نهایت ضمیر ناخودآگاه آشنایی دارد.

تمامی اطلاعات رفتاری ، فیزیکی و روحی ما انسان ها تحت کنترل ناخودآگاه که شامل ۹۵ درصد ظرفیت مغزی ما را برعهده دارد است.

اما چطور میتوانیم به ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنیم و در جهت تغییر رنگ چشم خود از آن استفاده کنیم؟

ما با تلقین کردن یک موضوع خاص در ذهن خودآگاه خود ، آن موضوع را به ناخودآگاه می سپاریم.

ناخودآگاه وظیفه اجرایی کردن آن مسئله را دارد، درست همانطور که به یک خوراکی ترش فکر میکنیم و بزاق دهانمان شروع به ترشح کردن میکند . درواقع ناخودآگاه هرچیزی را که ذهن خودآگاه ما برای او میفرستد را به اجرا در می آورد.

سابلیمینال ، به پیام های زیر آستانه ای میگویند که مانند تلقینات خودآگاه عمل میکنند که با فرکانس های خاصی تنظیم شده اند و بر روی یک موسیقی آرام قرار میگیردند و با تاثیر بر روی ناخودآگاه برای ایجاد تغییرات هدفمند ، در جهت دلخواه مانند تغییر رنگ چشم ، افزایش قد ، زیبایی ، سلامتی و هر تغییری در حالت فیزیکی و روحی استفاده میشوند.

سابلیمینال ها برای تاثیر گذاری باید بومی باشند به این منظور که به زبان مادری خودمان باشند تا اثر و نتیجه دهی قطعی را مشاهده کنیم.

در اینجا میتوانیم برای علاقه مندان از یک منبع معتبر و فارسی برای سابلیمینال های با بازدهی بالا را نام ببریم که تاکنون سابلیمینال های اختصاصی مختلفی در زمینه های زیبایی و سلامتی تولید کرده است.

حقیقت پنهان (hiddenfact.ir)

این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی های مختلف در زمینه فرکانس و صدا یکی از با کیفیت ترین و اثربخش ترین تولید کنندگان سابلیمینال (پیام های زیرآستانه ای) در ایران هست.

اشتراک گذاری

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.

0

بالا