قانون تغییر برای زندگی بهتر

بنام خدای جهان هستی

قانونی برای تغییر و زندگی بهتر

الان در هر شرایطی هستید و زندگی شما به هر وضعیتی که هست، یک شبه و یا یکماهه به این صورت در نیامده است، در طی یک مسیر چندین ساله و به مرور تبدیل به این زندگی امروز شما شده است.

وضعیت فعلی زندگی شما، دقیقا برآیندی از الگوها و باورهای فکری شماست که در طی سالهای گذشته از زمان تولد تا الان در ذهن شما ساخته شده و الان به واقعیت زندگی تان تبدیل شده است .

قانون فرکانس می گوید، هر فکری یک فرکانس و ارتعاشی دارد، هر فکری که می کنید همان لحظه یک فرکانس به جهان ارسال می کنید . این فرکانس قدرت کمی دارد و ضعیفه،  ولی وقتی که همان فکر را تکرار و تکرار می کنید و در موردش حرف میزنید، وقت و انرژی می دهید، فرکانسهای متعددی را می فرستید قوی و قوی تر می شود، قوی تر از قبل.  زمانی که به آن فکر توجه و تمرکز می کنید، فرکانسهایی قدرتمند به جهان می فرستید و ذهن ناخوداگاه شما،  آن فکر را الگوی فکری یا باور شما ثبت می کند .

باورهای شما همان افکاری است که روزها و ماهها بهشون توجه کرده اید و با توجه خودتون، آن افکار، به کانون توجه و تمرکز ذهنتون تبدیل شده است .

ذهن ناخوداگاه شما، باورهای شما را بعنوان خواسته و علاقمندی شما تلقی کرده و آنها را در اولویت انتخابهای شما گذاشته و برای تحقق آنها در واقعیت زندگیتان ، همه شرایط و فرصتها و ایده ها و ادمها را در مسیر شما قرار می دهد .

در واقع جهان همه پدیده ها رو جوری در کنار هم می چیند ، که باورهای شما در زندگیتان دقیق و منظم محقق شوند .

در واقع این ذهن ماست که زندگی ما را میسازد، ما فقط نتیجه باورهای خودمون رو در زندگی واقعی میبینیم .

همین الان فکر غالب شما هر چیزی که باشد، همان فکر، زندگی چند روز اینده شما را خواهد ساخت. به همین شکل، هر لحظه داریم چند ساعت بعدی مان رو می سازیم .

بنابر این طبق قانون فرکانس، ما در یک فضای بینهایت بزرگی از انرژی و ارتعاش زندگی می کنیم. در جهان همه چیز از جنس انرژی است، هر چیزی یک فرکانسی دارد. فرکانس افکار شما از هر جنسی که باشد، دقیقا همان جنس از انرژی ها را دریافت خواهد کرد .

فکر شما روی حسادت باشد، این یک فرکانس به جهان می فرستد که اگر شما روی این فکر بیشتر تمرکز کنید و ادامه بدهید و توجه خودتون رو به اون معطوف کنید، این فرکانس تقویت شده و باور حسادت در ذهن ناخوداگاه شما شکل می گیرد. و شما در زندگی از آثار این باور حسادت، که ضعف مالی و دست نیافتن به خواسته ها است را خواهید دید .

ولی اگر بجای آن فکر،  تحسین داشته ها و ثروت و امکانات دوستان و بقیه مردم رو داشته باشید، این افکار، باور فراوانی و سپاسگزاری را در ذهن شما شکل خواهد داد که نتیجه اون فراوانی و رسیدن به خواسته ها حتی بیشتر از حد انتظارات شما را خواهد داشت .

ما در واقع هر لحظه داریم چیزهایی را به زندگیمون جذب می کنیم که همین الان داریم بهشون فکر می کنیم . قدرت فکر و ذهن را در زندگی باید صد در صد بدانید .

هیچ نیرویی از بیرون برای زندگی شما نمی تواند تاثیر بگذارد  و هیچ نیرویی نمی تواند برای شما تصمیم بگیرد تا زمانی که باورهای شما این اجازه را به آن اشخاص، بدهند .

فقط خود شما مسئول زندگی خودتان هستید. هر چیزی که در زندگیتان دارید صد در صد جذب خودتان بوده است و همه آنها را در طی ماهها و سالهای قبل، اول در ذهنتان با افکار ساخته اید، بعد با تمرکز و توجه آن افکار را قدرت داده و تبدیل به باور کرده اید .

باور همان ایمان و اعتقاد شما به هر چیزی است و جهان هستی ، مطابق باورهای شما ، زنذگی شما را ساخته است.

اگر باور داشته باشید که دست به هر کاری می زنید، شکست می خورید. این باوری محدود کننده است که باعث میشود شما هر کاری را که شروع کنید با شکست مواجه خواهید شد.

اگر باور داشته باشید  پول در اوردن خیلی سخت است و باید از صبح تا شب دوید و زحمت کشید، همین باور ضعیف باعث میشود تا به سختی پول در بیاورید .

زندگی شما نتیجه میلیونها باوری ست که در ذهن شما ساخته شده و مثل قطعات یک پازل همه اجزای زندگی شما را تشکیل داده است، از روابط و پول و شغل و سلامتی و امکانات زندگی، همه انعکاسی از باورهای شما هستند .

برای تغییر وضعیت زندگی، باید از شناسایی باورهای محدود کننده و اصلاح آن باورها و ساخت باورهای جدید و قدرتمند شروع کرد. هیچ راهی غیر از این برای تغییر زندگی به شرایط بهتر وجود ندارد.

هر تغییری در کار، شغل، روابط،  غیر از تغییرات ذهنی، باز همان نتایج قبلی را برای شما به همراه خواهد اورد.

تنها راه حلی قطعی مسایل و مشکلات زندگی ، کار، روابط، فقط شناسایی و اصلاح باورهای ذهنی است. همه تلاشهای غیر از آن، حرکت در دایره بسته بوده و شکست خواهد انجامید.

باید توجه داشته باشید که باورهای ضعیف و افکار منفی، سطح فرکانس و ارتعاش خیلی پایینی دارند و این افکار باعث می شوند سطح انرژی کلی شما در طول روز پایین بماند و پایین بودن سطح انرژِی،  ناامیدی و ترس و نگرانی  را بهمراه خواهد داشت .

در صورت داشتن چنین مواردی، (ترس، نگرانی، استرس و غم) ابتدا باید بتوانید با تکنیکهای مخصوصی سطح انرژی ارتعاش خودتان را بالاتر ببرید. هر روز یک مقدار افزایش دهید. این افزایش سطح انرژی، شما را در مدار بالاتری از ارتعاشات ذهنی قرار خواهد داد.

در مرحله بعد به راحتی می توانید با شناسایی باورها و الگوهای محدود کننده ، آنها را اصلاح کرده و باورهای جدید را جایگزین آنها نمایید . اینکار فقط در صورتی امکان پذیر خواهد بود که سطح انرژی شما هر روز بالاتر برود . با بالا رفتن انرژی و ارتعاش ، مقاومت ذهن شما کمتر و کمتر شده و آماده پذیرش باورهای جدید خواهد بود .

و شما به مرور، امید و انگیزه و شادی را احساس خواهید کرد. احساسات،  تنها معیار بالا یا پایین بودن سطح انرژی شماست .

هدف شما در طول روز باید این باشد که : کارهایی را انجام بدهید تا احساس شما عالی و حالتان خوب باشد . هر چقدر احساس شما خوب باشد ، سطح انرژی تان بالاتر خواهد رفت .

احساس شادی و شور و شعف به شما حس قدرت و موفقیت و امید و آگاهی خواهد داد .

هر کاری را که بخواهید میتوانید شروع کنید . با ایمان به قدرت و توانایی خودتان به موفقیتهای پی در پی میرسید و هر روز زندگی شما زیباتر و بهتر و شادتر خواهد شد .

برای رسیدن به احساس خوب، داشتن شناخت و آگاهی لازم در مسیر تعالی شخصی، می توانید از مشاوره ها، مقالات و بسته های آموزشی مرکز مطالعه هوشمند استفاده کنید.

برای در خواست مشاوره حضوری و تلفنی با ما تماس حاصل کنید.

اشتراک گذاری

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.

0

بالا