سه مانترای فوق العاده

یکی از اثار مهم مراقبه و مدیتیشن ، اصلاح و جاری شدن انرژی کهکشانی در چاکراهای ما میباشد که به هر دلیلی دچار مشکلات و محدودیت شده اند… برای شناخت کامل چاکراها و نیز عوامل نارسایی آنها و راههای اصلاح و رفع مشکلات در پستهای بعدی بطور جامع توضیح داده میشود…
مراقبه سبب حساسترشدن

مدي تيشن ميزان حساسيت شما را بالا مي برد. با مديتيشن خويشاوندي و تعلق خود را به جهان بيشتر احساس ميكنيد . اين جهان از ان ماست – ما اينجا غريبه نيستيم . ما به طور غريزي به هستي تعلق داريم . ما بخشي از هستي هستيم.

با مديتيشن شما به قدري حساس مي شويد كه حتي يك پر علف برايتان اهميتي فوق العاده پيدا ميكند . با اين حساسيت بالا در ك خواهيد كرد كه اين پر علف براي هستي همان اهميت بزرگترين ستاره را دارد . در واقع هستي بدون اين پر علف كمتر از ان چيزي است كه هم اكنون هست . اين پر كوچك علف در كل هستي كاملا منحصر به فرد است و هيچ چيز ديگر نميتواند جاي ان را بگيرد .
اين حساسيت بالا باعث افرينش دوستي هاي جديد خواهد شد– دوستي با درختان – پرندگان– حيوانات – كوه ها – رودها – و حتي ستارگان . با رشد عشق , زندگي انسان غني ترخواهد شد زيرا با رشد عشق دوستي رشد ميكند .

و مانترای بعدی

و سومین مانترا

 

کلیک کنید . گوش کنید:
مانترای سوهام

کلیک کنید و مطالعه کنید:

اشتراک گذاری

3 دیدگاه

 1. بهار جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷ پاسخ دادن

  سلام. ممنون از این مانتراهای زیبا.
  اگر ممکنه لینک دانلود را هم اضافه بفرمایید.
  با تشکر

 2. Fati جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ پاسخ دادن

  اولین مانترا خیلی خوب بود☺☺☺

 3. Fati جمعه، ۱۴ دی ۱۳۹۷ پاسخ دادن

  اگه میشد متن و ترجمه مانترا هم باشه خیلی خوب بود

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است.

0

بالا